Kontaktpersoner

Vårt team streber kontinuerlig etter utvikling og innovasjon, og ser alltid etter kreative løsninger og forbedringsområder.

Eivind Schrødahl

Daglig leder

eivind@iqubes.no
 45661649

Roy Østli

Regionssjef iQubeS Øst

 roy@iqubes.no
  90169316

Alexander Kästel

Teknisk sjef

 alexander@iqubes.no
 48224712

Sigbjørn Tveit

Spesialrådgiver

 sigbjorn.tveit@iqubes.no
 95758727

John Klemetsen

Spesialrådgiver

 john@iqubes.no
  95755383

Shaun English

Systemrådgiver

 shaun@iqubes.no
 92874469

Ole Martin Grønnestad

Systemrådgiver

 ole.martin.gronnestad@iqubes.no
 90697088

Maren Skrettingland

Systemrådgiver

 maren@iqubes.no
 99461620

Knut Magne Gabrielsen

Systemrådgiver / Kundestøtte

 kmg@iqubes.no
  45966501

Kristi Tveit

Administrasjon

 kristi@iqubes.no
 98466541

Vær i forkant og digitaliser din bedrift i dag - det vil lønne seg!